NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
3
12
9
35305319 - Adige Nise 15.MP3
4-5-6-7

Nart Ajans Reklam

TÜRKİYE'NİN TEK ÖZGÜR DÜŞÜNCE PORTALI AÇILDI

Sanat,siyaset,felsefe,eğlence... İnsanların görüş ve düşüncelerini özgürce açıklayabileceği (sansürsüz) türkiyenin tek forumu açıldı. Talep olması halinde Çerkes dillerinin de yer alacağı forumumuz farklı kültürlerin,düşüncelerin merkezi olacak.
01-01-2005 - 4169 kez okundu

Sitenin en büyük özelliği sansürsüz olması. Silinen mesajların,banlanan üyelerin olmamasıdır. Paylaşacak birşeyleri olan, sesini duyurmak isteyen herkesi bekliyoruz...

www.nicelizm.com

Etiketler:
türkiye tek özgür düşünce portalı açıldı

YORUMLAR
HellChild sitenin yeni adresi:

http://data.forumhoster.com/forum_hic
HellChild bu arada HellChild ünlü hayranı olduğum black metal grubu venom'un bir şarkısının ismidir.
Not:söylediğim gibi bizde herkese yer var sataniste bile.ki satanizmin ne olduğu açıklandı sitede ama kalıbımı basarım okumadın. Surhay böyle devam et kardeşim
ne de olsa cehalet mutluluktur...
HellChild O deneme amacıyla hazırlanmıştı.Asıl sitemize taşındık.Canada'dan alındığı için adres dilediğiniz fikri,düşünceyi,ideolojiyi özgürce savunabilir propaganda yapabilirsiniz. Ben safkan çeçenim.Beynoyum. O bölümün moderatörlüğünü almaktaki amacım satanizm hakkında bilinen yanlışları düzeltmekti.Millet tutmuş yalan yanlış şeylerin kuyruğundan sürüklenip gidiyor.
Elhamdürillah müslümanım.
Bizim sitemiz özgür düşüncenin merkezi kardeşim.Komünistine de yer var aramızda faşistine de kapitalistine de haine de mazluma da.Herkese söz hakkı veriyoruz biz.
bahtiyar Bu arada açıklama ihtiyacı duydum bu haberi eklememin nedeni sitenin sivastaki çeçenler tarafından kurulduğu söylenmesidir.Sitenin içeriğinden dolayı değil .
Surhay Siteye girip baktığımda ilk dikkatimi çeken orak çekiç amblemi. Hala bu komunist kafada insanlar var hayret dedim. Heleki konu başlıkları felaket. Ne ararsan var. Satanistlik bile. Bolum başlığında ne demişler: "Şeytana Tapan Arkadaşlar Burasıda Sizin, Özgürlüğün Tadını Çıkarın...!
" way anasına. Medarotoru kim; HellChild (Cehennem Çocuğu) hemde bu arkadaş Çeçen. Garibime gitti. Madem satanistlere ilgin var Hellchild ozaman sana tavsiyem Kavkaz Centere girmen ( http://www.kavkazcenter.com/tur/article.php?id=1248 ) ve senin satanist kardeşlerinin bizim Çeçen kardeşlerimize neler yaptığını görmen. Belki o resimleri ve haberi görmen aklını başına getirir. Kimbili belkide içe hoş bir ürperti verir???
Yorum yapmak için giriş yapın...

MIZAGE DERGİ YÖNETİCİLERİ KAYSERİ'DE
KARAÇAY-BALKAR KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 13. GENEL KURULU.
AYŞE & HAKAN EKER GELİN ALMA
ÇAĞDAŞ SANATLAR MÜZESİ'NDE MIZIKA DİNLETİSİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ CİHAN ERTOK İLE DEVAM DEDİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GENEL KURULUNU YAPTI.
KAFKASYA UÇUŞLARI BAŞLADI
ARDA ARGUN'A LEON NİŞANI
ADİGE MİLLİ KIYAFET GÜNÜ KUTLANDI
KAFDAV YAYINCILIK ESKİŞEHİR KİTAP FUARINDA
/ 599>

EN ÇOK OKUNANLAR
Kayıtlı başka haber bulunmamaktadır