NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
4-5-6-7
1
2
11
10

Nart Ajans Reklam

BENİM ŞİİRİM

Merhaba adım YASMİN on yaşındayım ilkokul 4.ncü sınıfa gitmekteyim annem adana kafkas kültür dernegi üyesi,aynı zamanda nart dergisininde abonesi.Bende zaman zaman derginiz okuyor ve büyük keyif alıyorum.Dernege her gittigimde yediğim halujlar o kadar lezzetliki onlar için şiir bile yazdım.Benim sizlerden istegim bu şiirimi nart dergisinde yayınlamanız. AH HALUJLAR AH HALUJLAR AH HALUJLAR HER AN AKLIMDASINIZ TOK OLSAM BİLE YERİM SİZİ AH HALUJLAR AH HALJLAR ********** SİZİ SEVMEYENE HAYRET SİZİ YEMEYENE HAYRET HALUJLAR KONUŞUR YİYİN BENİ DER HAYDİ GİDELİM YİYELİM ************** BU YEMEKLERİN KRALI KAFKAS YEMEGİDİR BU KİMİN ESERİ BU GÜZELLİK? TABİKİ NESLİ TEYZENİN YASMİN
09-04-2006 - 2660 kez okundu

Etiketler:
benim şiirim

YORUMLAR
savkar janım benm çok güzel yazmış.
bozovko bugün haluj günümüz vardı ve katılım çoktu tabiki haluj deyince kimse dayanamıyor ah halujler ah demekte haklısınız mamıse,şıpsı onlara da haksızlık etmemek lazım der şiirini çok beğendim selamlar .Bende şunu ilave etmek istiyorum(her tavuğa şıpsı olmak kısmet olmaz)
gutej Sene 1995 yada 96 olmalı gezelim görelim programında Gönen Çınarlı köyü konu edilmiş ve Köy Thamade si Adige Koaye ve Mamırse için "yemezsek Çerkesliğimizi unuturuz" demişti.. o hesap değerli Yasmin kardeşimde Halujları afiyetle götürerek iyi bir insan ve Çerkes olarak yetişir inşallah. :-))))
Yorum yapmak için giriş yapın...

MIZAGE DERGİ YÖNETİCİLERİ KAYSERİ'DE
KARAÇAY-BALKAR KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 13. GENEL KURULU.
AYŞE & HAKAN EKER GELİN ALMA
ÇAĞDAŞ SANATLAR MÜZESİ'NDE MIZIKA DİNLETİSİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ CİHAN ERTOK İLE DEVAM DEDİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GENEL KURULUNU YAPTI.
KAFKASYA UÇUŞLARI BAŞLADI
ARDA ARGUN'A LEON NİŞANI
ADİGE MİLLİ KIYAFET GÜNÜ KUTLANDI
KAFDAV YAYINCILIK ESKİŞEHİR KİTAP FUARINDA
/ 599>

EN ÇOK OKUNANLAR
Kayıtlı başka haber bulunmamaktadır