NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre





>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
4WORED3.MP3
4SIMD.MP3
10
4-5-6-7
12

Nart Ajans Reklam

DÜNYA ÇERKES BİRLİĞİ (DÇB)'NİN VII. OLAĞAN GENEL KURULU'NA KATILACAK O

5-8 Mayıs 2006 tarihleri arasında Kaf-Fed'in ev sahipliğinde İstanbul'da yapılacak olan Dünya Çerkes Birliği (DÇB)'nin VII. Olağan Genel Kurulu'na katılacak olan delege listesi aşağıdadır. Список делегатов 7 Конгресса МЧА (6.05.2006 г. Стамбул) Турция- Türkiye
05-05-2006 - 5340 kez okundu

1.Мухиттин Унал / Muhittin Ünal 2.Джихан Джандемир / Cihan Candemir 3.Рахми Туна / Rahmi Tuna 4.Гюншели Авджы / Günsel Avcı 5.Ирфан Аргун / İrfan Argun 6.Дженгиз Гюл / Cengiz Gül 7.Сейфеттин Дийнер / Seyfettin Diyner 8.Мозафер Калкан / Muzaffer Kalkan 9.Бюлент Атчы / Bülent Atcı 10.Шамил Жане / Şamil Jane 11.Ирфан Кошак / İrfan Koşak 12.Нахит Сербест / Nahit Serbest 13. Орхан Озмен(член Исполкома МЧА) / Orhan Özmen 14. Хикмет Албайрак(член Исполкома МЧА) / Hikmet Albayrak «Адыгэ Хасэ» Кабардино-Балкарии ( KABARDEY-BALKAR XASE) 1.Нахушев Заурби Ахмедович (Президент МЧА) / Naxuşev Zaurbi Ahmetoğlu 2.Утижев Борис Кунеевич (Вице-президент МЧА) / Utijev Boris Kuneoğlu 3.Хафицэ Мухамед Мусабиевич (член Исполкома МЧА) / Hafitse Muhamed Musabioğlu 4.Карамурзов Барасби Сулейманович (член Исполкома МЧА) / Karamuzov Barasbi Suleymanoğlu 5.Дзамихов Касбулат Фицевич (член Исполкома МЧА) / Dzamihov Kasbulat Fitseoğlu 6.Ажахов Каншоби Музаринович / Ajahov Kanşobi Muzarinoğlu 7.Карданов Мухамед Муказирович / Kardanov Muhamed Mukaziroğlu 8.Сабанчиоглу Назми Азиз / Sabancioğlu Nazmi Aziz 9.Ципинов Аслан Амербиевич / Tsipinov Aslan Amerbioğlu «Родина» Кабардино-Балкария- KABARDEY-BALKAR RODİNA 1. Березгов Барасби Нажмудинович / Berezgov Barasbi Najmudinoğlu 2. Гешев Вячеслав Мицович / Geşev Vyaçaslav Mitsooğlu 3. Жеруков Борис Хажмуратович / Jerukov Boris Hajmuratoğlu 4. Накацев Владимир Анатольевич / Nakatsev Vladimir Anatolioğlu «Адыгэ Хасэ» Карачаево-Черкесии (ADİGE- KARAÇAY-ÇERKESK ) 1. Хатукаев Хаджи-Мурат Хусинович / Hatukaev Hadji-Murat Husinoğlu 2. Хапсироков Хизир Хаджибекирович / Hapsirokov Hizir Hadjibekiroğlu 3. Асланов Али Фуадович / Aslanov Ali Fuadoğlu 4. Папшуов Заудин Мугазович / Papşuov Zaudin Mugazoğlu 5. Охтов Александр Джамурзович (член Исполкома МЧА) / Ohtov Aleksandr Djamurzoğlu «Абаза» Карачаево-Черкессии (ABAZA- KARAÇAY-ÇERKESK ) 1.Евгамуков Уали Рауфович / Evgamukov Uali Raufoğlu 2.Харцызов Мурат Рашидович / Hartsızov Murat Raşidoğlu 3.Шенкао Мухадин Алиевич (член Исполкома МЧА) / Şenkao Muhadin Alioğlu Международная Ассоциация абхазо-абазинского народа (МААА) Dünya Abhaz Abazin Birliği 1. Шамба Тарас Миронович / Şamba Taras Mironoğlu 2. Анкваб Александр Александрович / Ankuvab Aleksandır Aleksandıroğlu 3. Борзания Анда Ферсонович / Borzaniya Anda Fersanoğlu 4. Чачхалия Денис Киаршалович / Çaçhaliya Denis Kiarşaloğlu 5. Аргун Юрий Гудисович (член Исполкома МЧА) / Argun Yuriy Gudisoğlu «Адыгэ Хасэ» Адыгеи - Adıge Xase Adıgey 1. Чирг Асхад Юсуфович / Çirg Ahsad Yusufoglu 2. Гучетль Нальби / Guçetl Nalbi 3. Татлюк Адам / Tatlyuk Adam 4. Ачмиз Юсуф / Açmiz Yusuf 5. Мешвез Наждат Хатам (член Исполкома МЧА) / Meşvez Nejdet Hatam (UÇD yonetim kurulu uyesi) 6. Цикуниб Руслан Джафарович (член Исполкома МЧА) / Tsikunib Ruslan Djafaroğlu (UÇD yonetim kurulu uyesi) Московское общество черкесской культуры «Хасэ» Adıge Xase Moskova 1. Дзыбов Муса Магомедович / Dzıbov Musa Magamedoğlu 2. Агирбов Ирий Исуфович (член Исполкома МЧА) / Agirbov Iriy Isufoğlu (UÇD yonetim kurulu uyesi) 3- Kabertay Emma «Адыгэ Хасэ» Санкт-Петербурга - Adıge Xase Sen Petesrburg 1.Дидичев Наурби Даудович / Didiçev Naurbi Daudoğlu 2.Хуажев Олеге Зачириевич / Huajev Olege Zaçirioğlu Краснодарская краевая организация «Адыгэ Хасэ» Adıge Xase Krasnodar Kray 1.Чемсо Хазрет / Çemso Hazret 2.Курашинов Аскер Хамидович / Kuraşinov Asker Hamidoğlu «Адыгэ Хасэ» причерноморских шапсугов Adıge Xase Kıyıboyu Şapsıg 1. Чачух Маджид Харунович (член Исполкома МЧА) / Çaçuh Madjid Harunoğlu (UÇD yonetim kurulu uyesi) 2. Напсо Кушук Заидович / Napso Kuşuk Zaidoğlu 3. Шхалахов Батмиза Мухдинович / Şhalahov Batmiza Muhdinoğlu 4. Нехай Хазрет Яхьяевич / Nehay Hazret Yahyaoğlu 5. Нибо Джамбулат Рашидович / Nibo Djambulat Raşidoğlu «Адыгэ Хасэ» Голландии / Adıge Xase Hollanda 1. Раджаб Фатхи / Fethi Recep 2. - Polat Doğan Калифорния (США) / Kaliforniya 1. Чик Чичек (член Исполкома МЧА) Çiçek Cek 2. - 3. - Нью-Джерси (США) / New- Jersey 1. Кардан Мухамад / Kardan Muhamed 2. Хильми Хальдун / Hilmi Haldun Черкесское культурное общество Германии / Almanya Çerkes Kültür Derneği 1.Салех Ихсан / Saleh İhsan 2.Даг Ергун / Bag Ergun 3.Темиз Наим / Temiz Naim 4.Тамзок Умар / Tamzok Ömer «Адыгэ Хасэ» Сирии / Adıge Hase Suriye 1.Ahmet Catkoy 2.Janbolat Şıkay 3.Şamil Abaza 4.Üzeyir Hacıibrahim 5. Кумык Мамдух (член Исполкома МЧА) / Kumık Mamduh (UÇD yonetim kurulu uyesi) «Адыгэ Хасэ» Иордании / Adıge Hase Ürdün 1. Ishaq Moula 2. Zeyuar Bakeer 3. Khair Eddin Toghouth 4. Akram Qursha 5. Чигун Гани (член Исполкома МЧА) / Çigun Gani (UÇD yonetim kurulu uyesi) «Адыгэ Хасэ» Израиля / Adıge Hase İsrail 1. Ачмиз Нальчик / Açmiz Nalçik 2. Хатукай Алладин / Hatukay Alladin Ревизионная комиссия МЧА / Revizyon Komitesi 1. Кодзоков Анатолий Касимович (председатель) / Kodzokov Anatoliy Kasımoğlu ( Başkan ) 2. Кябишева Фаризат Аюбовна / Kyabisheva Farizat Ayuboglu 3. Мешвеж Хишам / Meşvej Hişam

Etiketler:
dünya çerkes birliği dçb vıı olağan genel kurulu katılacak o

YORUMLAR
Yorum yapmak için giriş yapın...

MIZAGE DERGİ YÖNETİCİLERİ KAYSERİ'DE
KARAÇAY-BALKAR KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 13. GENEL KURULU.
AYŞE & HAKAN EKER GELİN ALMA
ÇAĞDAŞ SANATLAR MÜZESİ'NDE MIZIKA DİNLETİSİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ CİHAN ERTOK İLE DEVAM DEDİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GENEL KURULUNU YAPTI.
KAFKASYA UÇUŞLARI BAŞLADI
ARDA ARGUN'A LEON NİŞANI
ADİGE MİLLİ KIYAFET GÜNÜ KUTLANDI
KAFDAV YAYINCILIK ESKİŞEHİR KİTAP FUARINDA
/ 599>

EN ÇOK OKUNANLAR
Kayıtlı başka haber bulunmamaktadır