NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
10
4SIMD.MP3
3
4WORED1.MP3
9

Nart Ajans Reklam

ONURLU VE YİĞİT İNSAN ALEKSANDER LİTVİNENKO'YU UNUTMAYACAĞIZ.

Faşist Rus Devleti'nin üniformalı seri katillerinin insanlık dışı cinayetleri, dünya kamuoyunun timsah gözyaşları arasında kesintisiz devam ediyor.
24-11-2006 - 2876 kez okundu

Son kurban Aleksander Litvinenko.
Rusya'yı bir kez daha şiddetle tel'in ediyoruz.
Uluslararası camia, üniformalı seri katillerinin "Devlet Terörü"ne karşı ne zaman sesini yükseltecek.
Bu cinayetlere dur demek için daha kaç masumun ölmesi gerekiyor?
Dünya kamuoyuna, tüm duyarlı insanlara ve sivil toplum örgütlerine bir kez daha sesleniyor ve şiddetin her türlüsüne karşı çıkmaya davet ediyoruz.
Onurlu ve yiğit Aleksander Litvinenko.
Seni rahmetle anıyoruz.
Kafkasyalılar sana minnettardır ve seni unutmayacaklardır.

KAHROLSUN RUS DEVLET TERÖRİZMİ
YAŞASIN BAĞIMSIZ VE BİRLEŞİK KAFKASYA MÜCADELEMİZ

SAMSUN BKD

Etiketler:
onurlu ve yiğit insan aleksander litvinenko unutmayacağız

YORUMLAR
alhasmithat Amerika gibi Dünyanın başına bela olan RUSYA devletini ve uyguladığı devlet terörünü nefretle kınıyorum. Yiğit Çeçen Halkının Cihadına destek verdiği için alçakça kendine yakışan bir yöntemle zehirlenerek öldürülen ALEKSANDER LİTVİNENKO'yu tebrik ediyorum. İslami adetlere göre gömülmesini istemesini müslüman olduğuna bir işaret kabul ediyor, Rahmet diliyorum.
Kahrolsun esaret, yaşasın güzel ölüm.
nalmesij 3 tarz cehaletle kendini örnek gösterdin kgb nin geçmişini dahi bilmıyorsun 35 milyon insanı suçsuz yere öldüren gizli bir servis ve kafkasyalılara yıllarca eziyet etmiş canlarına mallarına kast etmiş bu kuruluşun eski bir çalışanına madalya vermekte ancak sizin gibi engin zekalılar sayesinde olur eğitim seviyenizi yazdıklarınızla belli edıyorsunuz ve beni güldürüyorsunuz:)
hanhable Cehaletin üç çeşiti vardır. Birisi safiyanedir. Bir konuda bilgisi olmayan tahsil de görmemiş bir insan yanılarak veya işin yanlışlığını bilmeden hatalı davranabilir veya yanlış söz söyleyebilir. Muhatabı ona işin gerçeğini makul tarzda ve tatlı biçimde söylediği takdirde çoğu zaman hatasını kabul edip hatta özür de dileyebilecektir. Yeter ki meseleye öfke ve gayzla yaklaşılmış olmasın.

Ama ikinci tarz cehalet örneği biraz daha farklı tezahür eder.
Adam cahildir ama cehaletini bilmez ve izah edildiği zamanda inadından vazgeçmeyerek doğruyu kabul de etmez. İşte bu tarz davranışa ilim meclislerinden bihaber olarak, hayata sadece fiziki çalışma ile başlamış ve o yolda yoğrulmuş olup biraz da dünyalık veya makamı yüksek olan kişilerde rastlarsınız. Bunlara çok sevecen tarzda ve nefsi kabartmadan, saygı içinde ve anlayacağı biçimde davranıldığı takdirde müspet netice alınması mümkün olabilir.

Ama üçüncü sınıf cehalet örneği oldukça çetin ve aşılmazdır. Böylesi insan konuyu bilmediğini bilmediği gibi üstelik bu cahilliğini birinci sınıf doğru olarak şiddetle savunur. İşte böylesine mürekkep cahil denilir. Bunlar konuyu ya nefsi üstünlüğe getirir veya etrafı kırıp geçirir.Bu insanlara laf anlatmak mümkün değildir..
HayMarja Ajans Kafkas

Mashadov ailesi: Litvinenko hepimizin kahramanı

Merhum Çeçen lider Mashadov'un ailesi Litvinenko'nun bir Çeçen evladı gibi yad edip Çeçenya'nın en büyük madalyasının kendisine verilmesini istedi.
Londra/Ajans Kafkas - Çeçenya'da Mart 2005'te Ruslar tarafından öldürülen Çeçen-İçkerya Devlet Başkanı Aslan Mashadov'un ailesi, Londra'da zehirle ölüme gönderilen eski FSB yarbayı Aleksandr Litvinenko'nun ailesi için duygulu bir başsağlığı mesajı yayımladı.

“Hem kendi vatanı hem de Çeçen-İçkerya'nın vatansever, dürüst evladı,
kardeşimiz Aleksandr” ifadelerinin kullanıldığı açıklamada “O, en sinsi, en hilekar
mafya KGB-FSB'yle mücadele ederek hayatını doğruluk için feda etti” denildi. Çeçen-İçkerya yönetiminden Litvinenko'ya Çeçenya'nın en büyük şeref madalyasının verilmesini isteyen Mashadov'un ailesi açıklamasını şöyle sürdürdü:

“O bizim için bir adalet ve özgürlük savaşçısıydı, bir kahramandı ve Çeçen halkının hafızasında sonsuza dek de öyle kalacaktır. Aleksnadr'ın kendisi kadar biz de eminiz ki, Rusya'nın uluslararası suçluları, halkın önünde hesap verecekler ve insanların doğruluk, adalet, özgürlük arzularını bastırmaya yönelik işledikleri bütün suçlar ve bütün faaliyetleri için hak ettikleri cezaya çarptırılacaklardır. Biz, kardeşlerimizi, arkadaşlarımızı, bir milleti yok etmeye çalışan düşmanımızın muhalifleriyle hesaplaşmak için en rezil terörist metotları
alçakla kullanmasına şaşırmıyoruz. Biz, başka şeylere şaşırıyoruz. Dünyanın, etrafta olup bitenlere gözlerini kapatmasına, hain sinsi emelleri için savaş başlatan, İçkerya'da, Katar'da Osetya'da Azerbaycan'da, İngiltere'de ve elbette ki Rusya'da gaddarca insanları öldüren gerçek teröristlerin adından bahsetmemesine şaşırıyoruz. Herkes yaptığının hesabını verecektir. Doğruluğa, şeref ve haysiyete ve vatanının geleceğine değer veren herkes, bir gün Aleksandr Litvinenko, Yuri Şekoçih'in ya da Anna Politkovskaya'nın yerinde olabilir. Zira, bodrumları heksojen çuvallarıyla dolduran, kurbanını apartman girişinde bekleyen, masum insanları öldüren, en barbarca yöntemleri kullanan, ölüleri gömmeye izin vermeyen düşmanımız korkak ve tehlikelidir. Ancak bu kadar kurban da boşuna verilmedi. Çünkü onlar, bizim haklarımız uğruna, adalet ve özgürlük uğruna cesurca öldüler. Çeçen halkının hatırasında Aleksandr, diğer bütün savaşçılar gibi, haysiyet, direnç, adalet ve insan sevgisi abidesi olarak kalacaktır. RZ/FT


nalmesij Sizinle münakaşa etmeye değmez çünkü siz at gözlüğüyle bakıyorsunuz dünyaya cahillik parayla değilya
hanhable İllede Kgb ajanlarının eksilmesini istiyorsanız öncelikle burada derneklerde Thamate diye ayağa kalktığımız ajan dahi olamamış yardakçılara bir bakın derim ..
HayMarja Dünyadan habersiz, bigisiz, cahil internet kalemşörleri sapla samanı birbirine karıştırıp cümle alemi kendine güldürmeye devam ediyor.Kafkasyalılar çeçenya 2.savaşını başlatan neden olarak görülen apartman bombalarının kimin tarafından organize edildiğini ortaya çıkaran litvenenkoya minnettardır.Tarihe bir not düşmüştür kendisi.cahillerse unutulur gider.
nalmesij YAW ŞU YORUMA BAK YUH BE ONURLU YİĞİT İNSAN ALEKSANDER LİTVİNENKO YAZIKLAR OLSUN SİZE KARDEŞİM BU İNSAN ESKİ KGB AJANI KGB DENEN ÖRGÜT MİLYONLAR İNSANIN ÖLÜMÜNE SEBEP OLDU HEMDE SUÇSUZ YERE NE BİÇİM KONUŞMA TARZINIZ VAR KAFKAS KAHRAMANI YAPTINIZ GİTTİ KGB TERÖRİSTİNİ KENDİ SONUNU KENDİ HAZIRLADI DÜNYADAN BİR PİSLİK EKSİLMİŞ OLDU KGB DEYKEN YAPTIKLARINI ÖDEDİ BİRAZ GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNÜ GÖRÜN YORUM YAPARKEN DAHA DİKKATLİ OLUN BİLİP BİLMEDEN YORUM YAPMAYIN
Yorum yapmak için giriş yapın...

MIZAGE DERGİ YÖNETİCİLERİ KAYSERİ'DE
KARAÇAY-BALKAR KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 13. GENEL KURULU.
AYŞE & HAKAN EKER GELİN ALMA
ÇAĞDAŞ SANATLAR MÜZESİ'NDE MIZIKA DİNLETİSİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ CİHAN ERTOK İLE DEVAM DEDİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GENEL KURULUNU YAPTI.
KAFKASYA UÇUŞLARI BAŞLADI
ARDA ARGUN'A LEON NİŞANI
ADİGE MİLLİ KIYAFET GÜNÜ KUTLANDI
KAFDAV YAYINCILIK ESKİŞEHİR KİTAP FUARINDA
/ 599>

EN ÇOK OKUNANLAR
Kayıtlı başka haber bulunmamaktadır