NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
4WORED3.MP3
12
4-5-6-7
35305319 - Adige Heku 01.MP3
8

Nart Ajans Reklam

SAMSUN BKD : MURAT BERZEG'E UZANAN ELLER KIRILSIN!

Faşist Rus Devleti'nin seri katillerinin yeni hedefi "Adige Cumhuriyeti"nin ve bölgedeki tüm Adigelerin tek sivil örgütü olan "Çerkes Kongresi" lideri Murat Berzeg oldu. Seri katiller, Sayın Berzeg'i ve ailesini öldürmekle tehdit ettiler. Samsun BKD olarak öncelikle Sayın Murat Berzeg'e, değerli ailesine ve "Çerkes Kongresi"ne geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve Rus Faşizmine karşı yapılabilecek demokratik her türlü tepkiye ve karşı mücadeleye hazır olduğumuzu belirtiyoruz. Faşist Rus Devleti'nin resmi seri katillerinin hedeflerini belirlerken çocuk, kadın ve yaşlı farkı gözetmeyen küstah tavırları hiç de şaşırtıcı değildir. Onları biz üçyüzyıldır tanıyoruz. Gunip'de, Ahulgoh'da, Vedeno'da, Ahçip'de, Hodz'da, Kabaada'da ve adını burada saymakla bitiremeyeceğimiz yüzlerce Kafkas yerleşim yerinde yaptıkları katliamları unutmadık. Daha dün, Çeçenya'da 42 bini çocuk 250.000 kişiyi katleden, Beslan'da yüzlerce çocuğun üzerine tanklarla, yangın bombalarıyla saldıran, Nalçik'te bir avuç idealist genci provakatif bir eylemle katleden de aynı zihniyet ve aynı profesyonel seri katillerdi. Ayrımsız insan katletmek, sürmek, yıkmak, yakmak, yok etmek, Rusya liderliğinin ve profesyonel seri katillerinin üçyüzyıllık geleneği. Son dönem seri katillerin büyük bir maharetle dedelerini aratmayacak vahşilikleri tekrarlamaları, genetik kodlarının mirası bir ilkel içgüdü olmalı... Kendilerini "Rusya'nın Vatanseverleri" olarak tanıtan sefil faşist güruh ve üç maymunu oynayan tüm işbirlikçiler şunu iyi bilmelidir ki Kafkasya yalnız değildir. "Rusya'nın Vatanseverleri" var ise "Kafkasya'nın" da "Vatanseverleri" vardır. Yaşasın Kafkas Halklarının Kardeşliği ve Birliği Yaşasın Bağımsız Birleşik Kafkasya Mücadelemiz 30.12.2006 Samsun Birleşik Kafkasya Derneği
31-12-2006 - 4043 kez okundu

Etiketler:
samsun bkd murat berzeg uzanan eller kırılsın!

YORUMLAR
sedat Bende Murat Berzeg e uzanan eller kırılsın diyorum .Ayrıca tüm vakıf dernek ve stk ları bu konuda açıklama yapmaya davet ediyorum ..
HayMarja MURAT BERZEGE UZANAN ELLER KIRILSIN,TARUMAR OLSUN DİYORUZ.

KAFFEDİN İNTERNET SAYFASINDA KAFFEDİN BİLDİRİSİNE YORUM YAPAN SEFİL VE SEFİL OLDUĞU KADARDA CAHİL BİR ÇERKESİN GÖRÜŞLERİDE ŞÖYLE.İÇİMİZDE BÖYLE İNSANLARIN VAROLDUĞUNU BİLMEK İNSANI KAHREDİYOR.

Murat Berzeg'e yapılan tehdit hk..
Bu olayla ilgili ne kadar somut ve dogru bilgi elde ettiniz bilmiyorum..
Federasyon olarak bu tip konularda daha hassas ve dogru bilgi üzerinde calışsanız olmazmıydı.?

Orada ilişikide oldugunuz, irtibatınız olan kişilerle direkt olarak ilişki kurarak, onlardan alacagınız bilgiler dogrultusunda ve sitenize bu yazıyı koymadan once daha iyi düşünerek ve tartarak karar verseydiniz olmazmıydı..?
Murat Berzeg kimdir? Ne için calışır..? Ne kadar oradaki tabandan destek alır..? Kiminle diyalogları vardır..? En azından kendi sülalesinden olanlarla ne kadar ilişkidedir.? ve somut ne yapmıştır şimdiye kadar??
Lütfen Federasyon yetkilisi, bunları iyi irdeleyin ..
İyi Çalışmalar..
hanhable Samsun BKD yi sonuna kadar destekliyorum ölülerin itibarıyla uğraşacağımıza biraz kendi itibarımızı düşünelim tepkimizi gösterelim ileride torunlarımızın yüzüne bakacak durumumuz olsu n..
Tüm Nartajans üyelerini bu habere yorum yazarak desteğe çağırıyorum .
Yorum yapmak için giriş yapın...

MIZAGE DERGİ YÖNETİCİLERİ KAYSERİ'DE
KARAÇAY-BALKAR KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 13. GENEL KURULU.
AYŞE & HAKAN EKER GELİN ALMA
ÇAĞDAŞ SANATLAR MÜZESİ'NDE MIZIKA DİNLETİSİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ CİHAN ERTOK İLE DEVAM DEDİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GENEL KURULUNU YAPTI.
KAFKASYA UÇUŞLARI BAŞLADI
ARDA ARGUN'A LEON NİŞANI
ADİGE MİLLİ KIYAFET GÜNÜ KUTLANDI
KAFDAV YAYINCILIK ESKİŞEHİR KİTAP FUARINDA
/ 599>

EN ÇOK OKUNANLAR
Kayıtlı başka haber bulunmamaktadır