NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
2
4-5-6-7
9
35WERE~1.MP3
13

Nart Ajans Reklam

ÇERKES OLDUĞUNU SÖYLEYEN DOLANDIRICIYA DİKKAT !!!

Lütfen yazdıklarımı dikkatlice okuyun... 40 - 45 Yaşlarında 160-165 cm boylarında kumral koyu renk gözlü ve beyaza yakın kırsaçlı kendisini Abdülkadir Genç olarak ve Ubih Çerkezlerinden olduğunu söyleyen bir hırsız piyasada dolaşmaktadır. Araştırmalar sonucuda bazen kendini Sinop un çerkeslerinden bazen de düzcenin çerkeslerinden olarak tanıtıyor.
16-05-2007 - 3157 kez okundu

Söz konusu hırsız Avrasya feribotunu kaçıran çerkeslerden olduğunu dava adamı olduğunu ve hapisten yeni çıktığını, antalyada yaşadığını ve derneğe devamlı gidip geldiğini anlatıyor. Aynı zamanda meslek olarakta Mermercilik yaptığını Kafkas Mermerin sahibi olduğunu ve hapse düşünce sattığını anlatıyor. Bu bilgilerin haricinde çerkesler hakkında dernekler hakkında dernek yöneticileri hakkında fazlaca bilgiye sahip. Çerkes lerden baya isim sayıyor güven kazanıyor sonra ya dolandırıcılık yapıyor yada hırsızlık.
Söz konusu şahıs Benin cep telefonumu çaldı ve maalesef bir çok kişinin telefon bilgilerine ulaştı. Benim adımı vererek veya yukarıda saydığım bilgileri vererek sizinle görüşen olursa dikkatli olun hatta polise haber verin ben savcılığa suç duyurusunda bulundum.

Lütfen bu mail e adres defterinizdeki tüm çerkeslere yollayın.

Yavuz Kuşhan

Etiketler:
çerkes olduğunu söyleyen dolandırıcıya dikkat !!!

YORUMLAR
dugujaslan olayın kahramanına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.hırsızı öyle bir tarif etmişsinizki sandımki hırsız size kartvizitini vermiş.
ayrıca bir çerkese sırf çerkes olduğu için güvenip cep telefonunuzu vermenizde sevindirici.
keşke bütün çerkesler sizin kadar paylaşımcı olsa.
mierisa sahsın cerkezleri iyi tanıdıgı kesin insanların kime güveneceklerını cok ıyı bılıyor ,hıcbır cerkezin insanlara boyle sahtekarlık yapmayacagını ve bunu ınsanların cok ıyı bıldıgının ve cerkezlerın bırbırıne güvenle baglılıklarının farkında,umarım en kısa zamanda yakalanır..
tugipa Biz Avrasya feribotu olayındakilerin yakınlarıyız. Daha öncedende bize yakın insanlar tarafından bu şahısla ilgili, çeşitli bilgiler geliyor. Her seferinde farklı bir isim kullandığını düşünüyoruz ve bunun gibi birkaç kişi daha olduğu konusunda bilgiler aldık. Avrasya feribotu olayına karışmış olan kişilerin tamamı şerefli ve dolandırıcılık yapmayacak kadar haysiyetli ve onurlu insanlardır. böyle alavere dalavere işlerede ihtiyaçları yoktur. Bu insanlar şöhretlerini kötü amaçlarda harcamadan mütevazı hayatlarına devam etmektedirler. Ancak onların bu iyi şöhretlerinden faydalanmak isteyen bir takım şerefsizlerin çıkması normaldir. Biz bu adamların uzun süredir peşindeyiz. Bu yazıyı yazan Yavuz Kuşhan Adlı beyefendi bize ulaşırsa seviniriz. Ayrıca bu şahıslarla ilgili her hangi bir bilgisi olanlarda bize ulaşırlarsa memnun oluruz.

Saygılarımla Kurtuluş Tugipa

Bu mail adresinden bize ulaşşabilirsiniz.

ktugipa@gmail.com
Yorum yapmak için giriş yapın...

MIZAGE DERGİ YÖNETİCİLERİ KAYSERİ'DE
KARAÇAY-BALKAR KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 13. GENEL KURULU.
AYŞE & HAKAN EKER GELİN ALMA
ÇAĞDAŞ SANATLAR MÜZESİ'NDE MIZIKA DİNLETİSİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ CİHAN ERTOK İLE DEVAM DEDİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GENEL KURULUNU YAPTI.
KAFKASYA UÇUŞLARI BAŞLADI
ARDA ARGUN'A LEON NİŞANI
ADİGE MİLLİ KIYAFET GÜNÜ KUTLANDI
KAFDAV YAYINCILIK ESKİŞEHİR KİTAP FUARINDA
/ 599>

EN ÇOK OKUNANLAR
Kayıtlı başka haber bulunmamaktadır