NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
apsuva
4SIMD.MP3
4WORED1.MP3
12
9

Nart Ajans Reklam

RUSYA'DA IRKÇILAR ÖLDÜRDÜKLERİ İKİ KİŞİNİN GÖRÜNTÜLERİNİ YAYINLADI

Rusya'da ırkçı saldırılar giderek artarken, ırkçıların boğazlarını keserek öldürdükleri iki kişinin görüntülerini internette yayınlaması, herkesi dehşete düşürdü. Rusya İçişleri Bakanlığı, adları açıklanmayan bir Tacik ve bir Dağıstanlı'nın boğazlarının kesildiği görüntülerle ilgili soruşturma başlattı. Görüntülerin bir süre sonra yayından kaldırıldığı belirlendi.
14-08-2007 - 2282 kez okundu

Kendilerini "Rusya Ulusal Sosyalist Partisi" mensubu olarak tanıtan bir grup tarafından "livejournal.com" adlı web sitesinde yayınlanan infaz görüntülerinde, açık bir araziye getirilen, elleri ve ayakları bağlı, ağızları kapatılmış iki gencin "Rusya aşkı" için idama mahkum edildikleri belirtiliyor, ardından boğazları pala ve bıçaklarla kesiliyor.
Rus medyası, başları bedenden ayrılan iki cesedin olay yerinde açılan mezarlara gömüldüğünü duyurdu. Birçok web sitesinde fotoğraflarla canlandırılan bu cinayetler büyük yankı yarattı.Yabancı karşıtı gösterilerin hep en ön sırasında yer alan "İllegal Göçmenlere Karşı Hareket" adlı grubun lideri Aleksandr Belov, söz konusu görüntüleri "provokasyon" olarak niteledi.
"Newsru" internet haber portalı da, görüntülerle ilgili olarak, "İtiraf etmeliyiz ki, Çeçenistan'daki savaş sırasında bile bu kadar korkunç görüntülere rastlamamıştık. Bu görüntüleri izlemek, ruh hastası olanlar için bile zordur" yorumunda bulundu.
Milliyet

Etiketler:
rusya ırkçılar öldürdükleri iki kişinin görüntülerini yayınladı

YORUMLAR
aldar Ruslar kendi dışlarında öldürülenler için caydırıcı uygulamalar yapmamaktadırlar. Naşi adlı ırkçı Rus milliyetçiliğini yükseltici örgüt kuran Putin yönetimi bu tür olayların arkasındaki kişilerdir. Allah belalarını versin!!!!
emgal İnsanlığın nereye vardığının bir göstergesidir rusyada zaten güvenlideğil biz kafkaskökenliler için bundan sonra neyle karşılaşacağımızın bir kanıtı bu acıkçası kınancak bir durum bu . Abziyarizi
Yorum yapmak için giriş yapın...

MIZAGE DERGİ YÖNETİCİLERİ KAYSERİ'DE
KARAÇAY-BALKAR KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 13. GENEL KURULU.
AYŞE & HAKAN EKER GELİN ALMA
ÇAĞDAŞ SANATLAR MÜZESİ'NDE MIZIKA DİNLETİSİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ CİHAN ERTOK İLE DEVAM DEDİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GENEL KURULUNU YAPTI.
KAFKASYA UÇUŞLARI BAŞLADI
ARDA ARGUN'A LEON NİŞANI
ADİGE MİLLİ KIYAFET GÜNÜ KUTLANDI
KAFDAV YAYINCILIK ESKİŞEHİR KİTAP FUARINDA
/ 599>

EN ÇOK OKUNANLAR
Kayıtlı başka haber bulunmamaktadır