NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
10
1
35305319 - Adige Heku 01.MP3
2
4WORED3.MP3

Nart Ajans Reklam

AB, ABHAZYA'YI TANIMAYACAK ANCAK YARDIM ETMEYE HAZIR

Abhazya'nın bağımsızlığını tanımayacağını ilan eden AB'nin, ancak Abhazya'ya yardım etmeye, sosyal projeleri realize etmeye hazır olduğu bildirildi. Bu konuda başkent Sohum'da Abhazya Cumhurbaşkanı Sergey Bgapş ile görüşmede bulunduktan sonra gazetecilere açıklamada bulunan Avrupa Birliğinin Güney Kafkasya özel temsilcisi Peter Semnebi, Avrupa Birliği'nin Abhazya'nın bağımsızlığını tanımayacağını ancak Abhazya'ya sosyal projeler başta olmak üzere yardım etmeye hazır olduğunu söyledi.
04-04-2009 - 1759 kez okundu

Avrupa Birliğinin Güney Kafkasya özel temsilcisi Piter Semnebi, "Biz Abhazya temsilcileri ile Abhazya'nın statüsü konusunda farklı düşüncelerdeyiz. Ancak Abhazya'da yaşayanların refah düzeyini yükseltmek için bugün ve gelecekte belirli alanlarda işbirliği yapabiliriz" dedi. Peter Semnebi, Abhazya Cumhurbaşkanı ile yaptığı görüşmede daha çok Abhazya vatandaşlarına Avrupa Birliği ülkelerine transit geçişlerde vize verilmediği konusunun dile getirildiğini belirterek, bu konuda somut veriler topladıklarını ve kısa zamanda çözeceklerini belirtti. Peter Semnebi, Gal bölgesi yetkilileri ile yapacağı görüşmede, bu bölgede ne tür sosyal projelerin uygulanabileceği konusunu ele alacaklarını söyledi. (KAFKASEVİ)

Etiketler:
ab abhazya tanımayacak ancak yardım etmeye hazır

YORUMLAR
decenqua Bu gün yardım ederler yarın tanırlar.Bunlar böyle duruma göre devletleri ve halkları işlerine göre kullanabilmek için açık kapıyı her zaman bırakırlar bu bir politika.Yardım etsinler tabi ama Abhazyanın içişlerine karışmasınlar,bölgedeki oluşumlara müdahale etmesinler,yardımlardada eksik kalmasınlar.Abhazyanın bundan sonra kalkınmaya ihtiyacı var onlar tanımasa da olur.......
KETAW72 Aman AB tanımasın ama yardım etsin! Bu nasıl bir yaklaşımdır. Tavşana kaç tazıya tut diyorlar. Hiç değilse 3.Dünya ülkelerinin tanıdığı Avrupa devleti değiliz buna da şükür.
Yorum yapmak için giriş yapın...

MIZAGE DERGİ YÖNETİCİLERİ KAYSERİ'DE
KARAÇAY-BALKAR KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 13. GENEL KURULU.
AYŞE & HAKAN EKER GELİN ALMA
ÇAĞDAŞ SANATLAR MÜZESİ'NDE MIZIKA DİNLETİSİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ CİHAN ERTOK İLE DEVAM DEDİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GENEL KURULUNU YAPTI.
KAFKASYA UÇUŞLARI BAŞLADI
ARDA ARGUN'A LEON NİŞANI
ADİGE MİLLİ KIYAFET GÜNÜ KUTLANDI
KAFDAV YAYINCILIK ESKİŞEHİR KİTAP FUARINDA
/ 599>

EN ÇOK OKUNANLAR
Kayıtlı başka haber bulunmamaktadır