NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
apsuva
4WORED3.MP3
1
10
9

Nart Ajans Reklam

ÇERKEZLERİN EVLİLİK SİTESİ AÇILDI

Sitemizi Yayına Verdik Sıradan arkadaşlık sitelerini hepimiz çok iyi biliriz. Bizi bu tip sitelerden ayıran Xabze geleneğimizdir. Çerkesliği-Xabzeyi anlamak "kan" esaslı, ırka dayalı bir topluluğu değil, bir inanma ve yaşama biçimini anlamaya çalışmak demektir. Kim Xabzeye uygun yaşıyorsa, o bu topluluğun mensubu olarak kabul edilir. Çünkü bir Çerkesin insana verdiği değer Xabze ile doğru orantılıdır. Bu web sitesi sadece "Evlilik Amacı" ile kayıt olmak isteyen hemen yukarıda açıkça belirtilen Xabze'ye mütenasip yaşam biçimini benimsemiş ve Çerkeslik yaşam sistemi olarak tarif edebileceğimiz bu kültürü yaşayan ve yaşatan kişilere hizmet eder. Bunun haricinde her türlü başvuru reddedilir ve başvuru sahibine açıklama yapılmaz.
29-08-2009 - 10106 kez okundu

Dünyada ciddi anlamda Xabze kuralları ile sınırlı olarak çalışan tek evlilik sitesi, sizi sadece gelecekteki müstakbel eşinizle buluşturmayı amaçlamaktadır.
İşte bu noktada bizler ileriye dönük evlilik planlarınızda yardımcınız olabilmek için bu
hizmeti sunuyoruz.

Gelen tepkilerin sonucunun %86 gibi açık bir farkla olumlu olması, bu olayın toplumumuz tarafından iyi algılandığını ve benimsendiğini göstermektedir. Bizim için sizden gelen tepkiler son derece önemliydi ve yine de önemlidir. Muhalefet eden arkadaşlar da bu sürece olumlu yönde katkı sağlamışlardır.
Zaten bizim ihtiyaç duyduğumuz şey de toplumsal uzlaşmaydı ve ön çalışma süreci bitmiş, site yayına konmuştur. Bu çalışmalarımızdan olumlu sonuçlar alacağımıza gönülden inanıyoruz. Site'ye 18 yaş üzeri, her yaştan, her meslekten, Türkiye ve yurtdışında yaşayan ciddi ve yüksek karakter sahibi evlenmek isteyen, hemşerilerimiz başvurabilirler.

Ama tekrar edecek olursak burada temel amaç gençlerimizi ve her yaştan hemşerilerimizi bilgileri gizli tutularak, onurlarını incitmeden, kırmadan birbirleriyle tanıştırmak ve hedeflerimize ulaşmak için kişi, kurum ve kuruluşlarla iş birliği yapmak suretiyle onların mutlu birer yuva kurmalarını sağlamaktır.
Bizlere ulaştırdığınız bilgiler siz onaylamadığınız sürece bir başka üyeye asla verilmez. Sadece bilgileriniz bize ulaştıktan sonra otomatik olarak sistem tarafından size en uygun eşi bulmak için taranır. En uygun kişi eşleşmesi yapıldıktan sonra sizinle bizzat temas kurulur. Sizinde görüşünüz alınıp her iki taraf hakkında kapsamlı bir araştırma yapılır. Her adım dikkatlice ve size danışılarak atılır.

Tüm üye adaylarına sevgi ve saygılarımızla duyururuz.

Nahit Serbes (Tletseruk)

Siteye Girmek İçin Tıklayın!

Etiketler:
çerkezlerin evlilik sitesi açıldı

YORUMLAR
minikserce merhaba.siteye giriş yapamıyorum.yardımcı olursanız sevınırım.tesekkurler.
emgal Umulurki istenilen başarıyı yakalar site hayırlı olsun . Abziyarazi
Yorum yapmak için giriş yapın...

MIZAGE DERGİ YÖNETİCİLERİ KAYSERİ'DE
KARAÇAY-BALKAR KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 13. GENEL KURULU.
AYŞE & HAKAN EKER GELİN ALMA
ÇAĞDAŞ SANATLAR MÜZESİ'NDE MIZIKA DİNLETİSİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ CİHAN ERTOK İLE DEVAM DEDİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GENEL KURULUNU YAPTI.
KAFKASYA UÇUŞLARI BAŞLADI
ARDA ARGUN'A LEON NİŞANI
ADİGE MİLLİ KIYAFET GÜNÜ KUTLANDI
KAFDAV YAYINCILIK ESKİŞEHİR KİTAP FUARINDA
/ 599>

EN ÇOK OKUNANLAR
Kayıtlı başka haber bulunmamaktadır