NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
2
4SIMD.MP3
1
4WORED3.MP3
9

Nart Ajans Reklam

THY İLE SOÇİ İSTANBUL GİDİŞ DÖNÜŞ 99 EURO

THY, Soçi-İstanbul hattında uçuşlara başladı. Haftada 3 gün gerçekleştirilecek seferlerin gidiş-dönüş ücreti 31 Ağustos'a kadar vergiler ve harçlar hariç 99 eurodan başlayacak. THY, Rusya'daki 7'inci uçuş noktası olan Soçi'ye ilk seferini dün gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen ilk sefer nedeniyle gerçekleştirilen törende konuşan THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Soçi-İstanbul hattının ülke ekonomisine ve turizmine büyük katkı yapacağını belirterek, hattın açılmasının iki ülke arasındaki ilişkilerin gelişmesine vesile olacağını dile getirdi. Bu hattın açılmasıyla birlikte THY'nin yurtdışında uçtuğu nokta sayısının 121'e ulaştığını ifade eden Topçu, "yılsonuna kadar açacağımız 12 yeni nokta ile birlikte uçuş ağımızda 133 dış noktaya doğrudan uçuş gerçekleştireceğiz" dedi.
26-05-2010 - 2147 kez okundu

HAFTADA 3 GÜN SEFER GERÇEKLEŞTİRİLECEK

THY hakkında bilgi veren Topçu, THY'nin 140 uçaklık genç filosuyla yolcularına hizmet verdiğini ve geçtiğimiz yıl taşıdığı yolcu sayısı bakımından Avrupa'nın 4'üncü olduklarını söyledi. Topçu, gelecek 2 yıl içerisinde siparişi verilen 89 uçağın filolarına katılacağını belirten Topçu, yeni uçakların gelişiyle Avrupa'nın en genç filosuna sahip olan THY'nin filo yaşını daha da gençleştireceğini kaydetti. Topçu, "Hattın Rusya'da Moskova, St. Petersburg, Rostov, Ekaterinburg, Kazan ve Ufa'dan sonra 7'inci uçuş noktası oldu. 2003 yılında haftada 7 frekans olan uçuşlarımız bu hattımızla birlikte 54'e ulaştı. THY'nin bugün ilk uçuşunu gerçekleştirdiği Soçi-İstanbul hattında tarifeli seferler haftada 3 gün Salı, Perşembe ve Pazar gerçekleştirilecek" diye konuştu.

ANTALYA'DAN ÖNCE TRABZON-SOÇİ HATTI AÇILABİLİR

Topçu, törenin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. Uygulanan kampanya ile hattın gidiş-dönüş fiyatının vergi ve harçlar hariç 99 eurodan başlayacağını dile getiren Topçu, kampanyanın 31 Ağustos'a kadar geçerli olacağını kaydetti.

Bir gazetecinin "Soçi-Antalya" hattının açılıp açılmayacağını sorması üzerine Topçu, Soçi-İstanbul hattı için zar zor izin alındığını, ileriki yıllarda Antalya-Soçi hattının açılabileceğini dile getirdi. Topçu, Antalya'dan önce Soçi-Trabzon hattının açılabileceğini belirtti. Soçi-İstanbul hattının doluluk oranlarının ise yüzde 70-80 olarak tahmin edildiğini vurgulayan Topçu, her gün uçmayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.

Etiketler:
thy ile soçi istanbul gidiş dönüş 99 euro

YORUMLAR
Yorum yapmak için giriş yapın...

MIZAGE DERGİ YÖNETİCİLERİ KAYSERİ'DE
KARAÇAY-BALKAR KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 13. GENEL KURULU.
AYŞE & HAKAN EKER GELİN ALMA
ÇAĞDAŞ SANATLAR MÜZESİ'NDE MIZIKA DİNLETİSİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ CİHAN ERTOK İLE DEVAM DEDİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GENEL KURULUNU YAPTI.
KAFKASYA UÇUŞLARI BAŞLADI
ARDA ARGUN'A LEON NİŞANI
ADİGE MİLLİ KIYAFET GÜNÜ KUTLANDI
KAFDAV YAYINCILIK ESKİŞEHİR KİTAP FUARINDA
/ 599>

EN ÇOK OKUNANLAR
Kayıtlı başka haber bulunmamaktadır