NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
35305319 - Adige Heku 01.MP3
4WORED1.MP3
11
8
12

Nart Ajans Reklam

HABERLER / Basından
ESKİŞEHİR KAFKAS DERNEĞİ ‘ESKİŞEHİR SİVİL YEREL OLUŞUMU’NA KATILDI.

Kısa adı E.S.Y.O olan Eskişehir Sivil Yerel Oluşumu, Eskişehir'de sivil toplum kuruluşları ile iletişim kurarak, sivil toplum kuruluşlarının birbirleriyle kaynaşması ve tanışma girişimini başlattı. Sivil toplum kuruluşları, E.S.Y.O da toplanarak birbirleriyle tanıştılar. Bundan sonraki toplantılarında da diğer sivil toplum kuruluşlarına da haber verilerek, geniş katılımlı sivil toplum kuruluşlarının oluşturulması kararlaştırıldı.
01-11-2011 - 2424 kez okundu

E.S.Y.O' nun Deliktaş mahallesindeki kendi binasında yapılan tanışma toplantısına, Emirdağlılar Vakfı adına Ertuğrul ALTINEL, Kuzey Kafkas Kültür ve Dayanışma Derneği adına Gülten Kayhan, Eskişehir Kent Kültür Eğitim Sosyal Yardımlaşma Derneği adına Gürol Yer, Hayvan Hakları Kolaylaştırıcılar Kurulu adına  AytenTUTKUN, Eskişehir Sivil Yerel Oluşumu adına İlknur KAHVECİOĞLU katıldılar.

E.S.Y.O Kolaylaştırıcılar Kurulu Üyesi İlknur KAHVECİOĞLU yapılan toplantıda şunları konuştu: ''Geçen yıl Eskişehir'de sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ettik. Sivil toplum kuruluşları arasındaki bağların zayıf olduğunu gördük. Sivil toplum kuruluşlarına bizden beklentilerini sorduk. Hatta birbirlerini tanımadıkları söylediler.

Bu çalışmayı sivil toplum örgütlerinin birbirini tanımaları için başlattık. Tanıma çalışmalarına 5 sivil toplum örgütleri ile başladık ve çalışmamıza 25 sivil toplum kuruluşu katıldı. Çalışmalara katılan vakıf ve derneklerle birlikte, 15 günde bir vakıf ve dernekleri ziyaret edeceğiz. Vakıf ve derneklerde, çalışmaları hakkında bilgi verecek.

Böylelikce vakıf ve dernekler birbirleriyle tanışıp kaynaşacaklardır. E.S.Y.O 'nun üst katında bulunan toplantı salonumuzdan, sivil toplum kuruluşları toplantı ve seminerler için üçretsiz faydalanabilirler. Bu hizmeti de sivil toplum kuruluşlarına sunduk.''

Kaynak: http://www.emirdag.com.tr/d/index.php/haberler-mainmenu-2/1-son-haberler/4287-esy0-eskiehirde-sivil-toplum-kaynamas-balatt.html

Etiketler:
eskişehir kuzey kafkas kültür derneği ekkkd esyo eskişehir stk sivil toplum kuruluşu dernek çerkes kafkas vakıf

YORUMLAR
Yorum yapmak için giriş yapın...

MIZAGE DERGİ YÖNETİCİLERİ KAYSERİ'DE
KARAÇAY-BALKAR KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 13. GENEL KURULU.
AYŞE & HAKAN EKER GELİN ALMA
ÇAĞDAŞ SANATLAR MÜZESİ'NDE MIZIKA DİNLETİSİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ CİHAN ERTOK İLE DEVAM DEDİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GENEL KURULUNU YAPTI.
KAFKASYA UÇUŞLARI BAŞLADI
ARDA ARGUN'A LEON NİŞANI
ADİGE MİLLİ KIYAFET GÜNÜ KUTLANDI
KAFDAV YAYINCILIK ESKİŞEHİR KİTAP FUARINDA
/ 599>

EN ÇOK OKUNANLAR
Kayıtlı başka haber bulunmamaktadır